Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

"Terminator" w GTA Online. Dodatek Los Santos Tuners skrywa ciekawy easter-egg

Dubler Schwarzeneggera?

Los Santos Tuners, najnowsze DLC do GTA Online, wprowadziło do gry nie tylko klub samochodowy, wyścigi i nowe misje, ale też szereg kolejnych easter-eggów, czyli ukrytych niespodzianek lub nawiązań do znanych popkulturowych dzieł. W jednym z zadań, gracze wypatrzyli postać inspirowaną filmowym Terminatorem.

W trakcie omawianej misji należy udać się na plan filmowy, aby ukraść samochodową rampę. Na miejscu znajdziemy ubranego w skórzaną kurtkę i okulary przeciwsłoneczne aktora, który jest odwołaniem do elektronicznego mordercy granego przez Arnolda Schwarzeneggera - tym bardziej że ma na wyposażeniu strzelbę, a poza tym postać znacznie trudniej zabić niż innych NPC.

„Terminatora” w GTA Online prezentuje poniższy materiał. Fragment zaczyna się w 2:47.

Czasami plan nieokreślonego filmu można znaleźć w kanale burzowym w Los Santos. Lokacja przywodzi na myśl scenę pościgu z „Terminatora 2”, co również przedstawia film z easter-eggami (4:06).

„Dubler” Arnolda Schwarzeneggera to nie jedyne ciekawe nawiązanie w Los Santos Tuners. W dodatku znajdziemy też easter-egg odnoszący się do gry Manhunt, nawiązanie do napadu Doomsday Heist z GTA Online oraz prawdziwe samochody.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze