Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ten pies jest lepszy w Elden Ring niż niektórzy gracze

Smoka się nie boi.

Gdzie streamerka nie może, tam pieska pośle - brzmi mało popularne przysłowie. Zwierzak poradził sobie nawet w Elden Ring, co potwierdza nietypowy przypadek zarejestrowany na wideo.

„Czy mój pies jest lepszy od ciebie w Elden Ring? Yoshi wybrał się na misję poszukiwania przysmaków, gdy odważnie stanął w szranki ze smokiem i umieścił moją postać w miejscu, w którym nie mogła zginąć od ognia! - ekscytuje się streamerka na Twitterze.

Jak można się domyślać, sympatyczny shiba inu nie chwycił w łapki pada, lecz stanął przypadkiem na macie tanecznej, którą „MissMikkaa” wykorzystuje niekiedy do bardziej zaawansowanych wyzwań w grach.

Streamerka opuściła na chwilę pokój, zostawiając postać w obliczu strumieni wypluwanego ognia. Yoshi najpierw wykonał sprytny unik, a następnie umiejscowił postać za przeszkodą, choć w tym przypadku nie obyło się bez obrażeń. Wszystko oczywiście jak najbardziej przypadkowo - psiak szukał po prostu czegoś do zjedzenia.

„MissMikkaa” - bez czworonoga - pojawiła się ostatnio na ustach graczy w grudniu, gdy z powodzeniem ukończyła Elden Ring dwiema postaciami jednocześnie. Jedną sterowała za pomocą pada PS5, a drugą - włośnie na macie tanecznej, stąd stosowny gadżet był gotowy do wykorzystania także przez domowego zwierzaka.

Read this next