Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tajemnicze What Remains of Edith Finch z datą premiery na PC i PS4

Kolekcja osobliwych historii.

Studio Giant Sparrow - twórcy The Unfinished Swan - ujawnili, że przygodowy horror What Remains of Edith Finch zadebiutuje na PC i PS4 już 25 kwietnia tego roku.

Cenę w PlayStation Network ustalono na 84 zł lub 67,20 zł dla abonentów PS Plus. Na Steamie może więc spodziewać się podobnej, choć zapewne nieco wyższej kwoty zakupu.

Lokacje zapowiadają się ciekawie

Tytuł otrzyma też polską wersję językową, w postaci przetłumaczonych napisów.

Gracze, wcielając się w tytułową Edith, zajmą się eksploracją wielkiej posiadłości rodu Finchów. W różnych pomieszczeniach bohaterka natknie się na wspomnienia o konkretnych członkach rodziny, poznając w ten sposób wiele krótkich opowieści.

„What Remains of Edith Finch to kolekcja osobliwych historii rodziny żyjącej” - czytamy w opisie. Każda linia fabularna skupia się bowiem na ostatnich chwilach życia danej osoby.

Szczegóły na temat rozgrywki są skąpe, ale - wzorem wspomnianego The Unfinished Swan - kluczowa będzie właśnie zagadkowa atmosfera oraz porcja surrealizmu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze