Skip to main content

Szukasz wytrzymałego smartwatcha? Sprawdź tę ofertę na Amazonie

Model Garmin Fenix 7 Pro.

Większość najpopularniejszych modeli inteligentnych zegarków nie uchodzi za urządzenia zbyt wytrzymałe i o krótkim czasie pracy na baterii. To sprawia, że zwykle nie są wybierane przez miłośników wypraw w teren, ze względu na zbyt duże ryzyko uszkodzenia. Uznana firma Garmin postanowiła jednak stworzyć linię modeli, która sprostają tego typu wyzwaniom.

Teraz w sklepie internetowym Amazon zegarek Garmin Fenix 7 Pro z ekranem w rozmiarze 1,3 cala możemy kupić w atrakcyjnej cenie 2352 złote. Co więcej, jeśli mamy aktywny abonament Amazon Prime, to możemy liczyć na darmową wysyłkę do paczkomatów na terenie całego kraju.

Zegarek Fenix 7 pro cechuje się nie tylko wzmocnioną konstrukcją, zapobiegającą uszkodzeniom mechanicznym, ale także wydajnej baterii, pozwalającą na nawet 22 dni pracy w trybie standardowym oraz do 74 dni w trybie oszczędzania energii. Urządzenia zapewnia dostęp do lokalizacji GPS, nawigacji i informacji pogodowych, a dodatkowo jest wodoodporne, posiada wbudowaną latarkę LED oraz solarny obiektyw do ładowania światłem słonecznym.

Zobacz także