Skip to main content

Szczegóły kolekcjonerki Starfield na unboxingu

Część graczy otrzymała już pudełka z gadżetami.

Źródło zdjęcia: YouTube/TheWayToTheHalo

Premiera Starfield zbliża się wielkimi krokami, a część graczy otrzymała już zamówione edycje kolekcjonerskie. Co znajdziemy w kartonie i czy warto zainwestować w droższe wydanie? Pokazuje to film opublikowany przez jednego z fanów.

Na kanale TheWayToTheHalo pojawił się 11-minutowy film z unboxingu Starfield Constellation Edition, czyli fizyczne wydanie kolekcjonerskie nadchodzącego RPG od Bethesdy. W zestawie za 300 euro znajdziemy sporo ciekawych gadżetów, choć na próżno szukać tu gry na płycie. Oto pełna zawartość pakietu:

  • Kod na wersję cyfrową Starfield w formie graweru na kości pamięci z kredytami;
  • Steelbook z papierową, choć krótką instrukcją do gry;
  • Zegarek Starfield Chronomark LPV6;
  • Walizka na zegarek;
  • Naszywka Konstelacji.

Ponadto kupując Starfield Constellation Edition zyskamy 5 dni wcześniejszego dostępu do gry, a także kilka cyfrowych dodatków - album z grafikami, ścieżkę dźwiękową, dodatek fabularny Strzaskana przestrzeń (dostępny po premierze) oraz zestaw skórek Konstelacji. Zdecydowanie najciekawszym elementem tej edycji jest znany z gry zegarek oraz walizka wzorowana na autentycznych pojemnikach używanych przez astronautów podczas zbierania próbek skał z powierzchni Księżyca.

YouTuber będący autorem unboxingu zwraca uwagę, że gadżet z wygrawerowanym kodem na wersję cyfrową Starfield jest wykonany całkiem przyzwoicie i cechuje się odpowiednią masą, natomiast sam kod nie jest tylko naklejką, a został wygrawerowany laserowo. Pozostałe elementy Constellation Edition również zdają się oferować oczekiwaną jakość wykonania i „nie sprawiają wrażenia tanich”. Starfield zadebiutuje 6 września na PC oraz konsolach Xbox Series X/S.

Zobacz także