Skip to main content

Symulator monotonnego życia podbił Steam, lecz zniknął ze sprzedaży

Z powodu Windowsów.

Niezależny symulator nudnego i monotonnego życia - Nobody: The Turnaround - okazał się niespodziewanym hitem na Steamie. Teraz grę usunięto jednak ze sprzedaży.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, w produkcję podczas premiery w programie Early Access grało jednocześnie nawet ponad 80 tysięcy osób. Recenzje są jednak „mieszane”. Co poszło nie tak?

„Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń od naszej społeczności, informujących o niewłaściwym działaniu na starszych systemach Windows” - napisano w komunikacie. „Aby chronić prawa naszych użytkowników, tymczasowo wyłączyliśmy opcję zakupu i zrobimy, co w naszej mocy, by naprawić problem. Przepraszamy za niedogodności”.

„Gracze, którzy nie mogą włączyć gry, powinni poprosić o zwrot pieniędzy poprzez Steam” - dodają twórcy ze studia U.Ground Game. Nie podano niestety, kiedy produkcja może wrócić do sprzedaży.

W Nobody wcielamy się w niewykształconego, „szarego” obywatela azjatyckiej metropolii. Zaczynamy od wysokich długów i niskopłatnego zawodu, takiego jak roznoszenie ulotek lub praca na budowie, aby z czasem polepszać kwalifikacje i zyskać lepszą posadę.

„Może się zdarzyć, że odniesiesz kontuzję podczas pracy, doświadczysz złamania nerwowego widząc zarobki innych ludzi, możesz nawet rozchorować się w wyniku spania na ulicy. Na twoje życie będą wpływać rozmaite losowe wydarzenia, a ty musisz robić co się da, aby przetrwać” - czytamy w opisie.

Zobacz także