Skip to main content

Startuje Euro Super Days - tysiące produktów w niższych cenach

Tylko do poniedziałku.

W RTV Euro AGD rozpoczyna się akcja Euro Super Days. Z tej okazji, przez najbliższe cztery dni, wybrany asortyment dostępny będzie w atrakcyjnych, niskich cenach.

Poniżej zamieszczamy wybrane oferty na produkty dla graczy, ale wśród tysięcy przecenionych produktów znajdziemy również szerogą gamę innych sprzętów - od tabletów po sprzęt AGD.

Promocja trwa do 14.02 do godz. 23:45. Do naliczenia niektórych rabatów wymagany jest kod promocyjny, który podajemy obok ceny. Liczba części produktów ograniczona.

Szukasz nowego komputera? To świetnie się składa, bo w RTV Euro AGD znajdziemy bogatą ofertę gotowych zestawów komputerowych.

Wśród przecenionych produktów dostępne są również konsole nowej generacji, z popularnymi grami lub przydatnymi akcesoriami w zestawie. Dobra okazja, by przygotować się na nadchodzące premiery.

Przy zakupie nowej konsoli można również rozważyć zakup nowego telewizora. Zastosowane technologie 4K, HDR oraz szybkiee odświeżanie ekranu 120Hz pozwala w pełni wykorzystać potencjał najnowszych platform.

Warto zwrócić uwagę na zastosowaną w telewizorach Philips funkcję Amblight, wizualnie zwiększającą rozmiar ekranu.

Pozostałe produkty objęte promocją można znaleźć pod tymi linkami:


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także