Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Pierwszy do walki, pierwszy do trumny

Walczymy z kompanią Paxtona Hulla.

W misji Pierwszy do walki, pierwszy do trumny w grze Starfield wyruszymy do kwatery Paxtona Hulla oraz jego bandy, aby raz na zawsze rozprawić się z przestępcami siejącymi terror wśród farmerów.

  • Miejsce: Akila
  • Lokalizacja: układ Cheyenne, planeta Akila
  • Typ: Frakcyjne
  • Zleceniodawca: Brak (aktywowane automatycznie)

Na tej stronie:


Odprawa w kwaterze i walka na orbicie

Misję startujemy w głównej kwaterze Strażników w mieście Akila. Idź do sali zebrań i usiądź na krześle. Emma z szeryfem podsumują twoje dotychczasowe działania dla Kolektywu. Wkrótce pojawi się Alex z rozszyfrowanym kodem. Przed wyruszeniem na misję uzupełnij zapas amunicji oraz apteczek. Warto także wyposażyć się w jak najlepszą broń, a w szczególności w snajperkę.

Otrzymaliśmy informację, że Paxton Hull wraz z szajką ukrywa się na planecie Arktur II w układzie Arktur. Gdy dolecisz tam statkiem, na orbicie będziesz atakowany przez trzy fale statków patrolujących. Pamiętaj o wzmocnieniu osłony swojego statku w trakcie walki.


Fabryka mechów

Wyląduj przy fabryce mechów na planecie Arktur II. Wyjdź ze statku i kieruj się do pomarańczowych drzwi. Usłyszysz głos Paxtona i zostaniesz wpuszczony do środka. Tutaj rozpoczynamy walkę.

Rywale często będą chować się za blachami na różnych platformach. Warto korzystać ze snajperki lub karabinów z ulepszonym celownikiem, aby eliminować ich z większego dystansu. Możesz także wykorzystywać granaty odłamkowe. Znajdziesz ich sporo przeszukując poległych wrogów.

Pokonuj wrogów na kolejnych etapach przechodź stopniowo przez fabrykę mechów. Co jakiś czas natrafisz na drzwi, które oddzielają poszczególne części obiektu.

Bez względu na miejsce fabryki, w którym aktualnie się znajdujesz, zawsze staraj się wchodzić po schodkach możliwie najwyżej. Dzięki temu to ty będziesz miał przewagę wysokości nad rywalami, a nie wrogowie.


Paxton Hull

Gdy dojdziesz do ostatniej jaskini z kwaterą Paxtona na jej środku (1), postaraj się zakraść do korytarza po lewej (2). Dzięki temu dotrzesz do balkonu (3), z którego będziesz mógł skutecznie ostrzeliwać wrogów.

Wykorzystaj dostępne wyposażenie, aby rozprawić się z Paxtonem i jego ekipą, którzy chowają się za filarami po drugiej stronie. Musisz wyeliminować wszystkich, a nie tylko dowódcę. Uważaj także na atakujących od flanki oraz zza pleców.

Przejdź po rurach do kwatery i wykończ ostatnich przeciwników po drugiej stronie. Gdy będzie po wszystkim, wróć do rannego Paxtona, który będzie leżeć w pobliżu na podłodze. Porozmawiaj z nim. Paxton nie będzie chciał się poddać i na sam koniec wyciągnie broń. Szybko wycofaj się i schowaj. Wykończ dowódcę korzystając z granatów oraz broni krótkodystansowej np. strzelby.

Misja dobiegnie końca i uzyskasz sporo kredytów i doświadczenia. Aby ułatwić sobie wyjście z fabryki, weź z ekwipunku Paxtona klucze do windy.

Poprzednio: Starfield - Kto sieje wiatr…

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - W biegu

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze