Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Odzyskać przeszłość

Poszukujemy pierścionka ukochanej Grząskiego.

Zadanie Odzyskać przeszłość w grze Starfield to jedna z dwóch misji dodatkowych, które możemy wykonać w trakcie przechodzenia wątku Karmazynowej Floty. Celem zadania będzie udzielenie pomocy Grząskiemu, który jest aktualnie barmanem w jedynym barze piratów.

  • Miejsce: Klucz, baza Karmazynowej Floty
  • Lokalizacja: układ Kryx, orbita Suworowa
  • Typ: Frakcyjne
  • Zleceniodawca: Grząski
  • Uwaga: należy pamiętać, że podczas wykonywania misji rozpracowywania Karmazynowej Floty można jedynie raz zaatakować cywilów ZK. Dwukrotne doprowadzenie do strat wśród postronnych osób spowoduje zerwaniem współpracy wojska z naszą postacią i wtrąceniem nas do więzienia.

Dostęp do misji uzyskamy po ukończeniu zadania Szczur trafia do kanałów. Skieruj się do jedynego baru dostępnego na Kluczu - siedzibie Karmazynowej Floty. Tam musisz pogadać z Grząskim, który obsługuje opryszków za barem. Barmana trapią pewne problemy sercowe i musisz wybrać odpowiednie opcje dialogowe, aby się z nich zwierzył.

Musimy wyruszyć na poszukiwania pierścionka. Udaj się do odległego układu Alfa Tirna, a dokładnie do opuszczonego garnizonu na księżycu Tirna X-b. Po wylądowaniu zalecamy wejść do bazy po skałach od lewej strony. Dzięki temu znajdziesz się blisko miejsca docelowego i unikniesz przedwczesnego wykrycia przez wrogów.

W środku czeka cię walka z najemnikami. Słabsi znajdują się w głównej części hangaru. Uważaj na kapitana (1) na platformie. Ma bardzo wysoki poziom i potężną ilość zdrowia. Chowaj się za osłonami i wyeliminuj wszystkich wrogów. Następnie otwórz podświetloną skrzynkę (2).

Zabierz pierścionek Maddie oraz wiadomość dla Grząskiego oraz resztę łupów. Teraz wróć do statku i udaj się z powrotem na Klucz, aby przekazać zdobycze barmanowi.

Następnie: Starfield - Lekarskie zamówienie

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Najlepsi z najlepszych

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze