Skip to main content

Starfield - jak długa gra, ile godzin zajmuje

Czas przejścia produkcji.

Starfield to epicka przygoda w dalekiej przyszłości od studia Bethesda. Na tej stronie wyjaśniamy, jak długo zajmie przejście gry.

Według producenta tytułu Todda Howarda, samo przejście wątku fabularnego zajmie od 30 do 40 godzin. Biorąc pod uwagę, że w grach studia znajdziemy zazwyczaj setki zadań pobocznych i dziesiątki drugorzędnych, mniejszych wątków, to można sądzić, że ukończenie całej głównej zawartości gry to kwestia ok. 300 - 400 godzin.

Podczas targów Gamescom 2023, kierownik działu publikacji Bethesdy stwierdził w wywiadzie, że nawet po spędzeniu w grze ok. 160 godzin i celowym pominięciu niektórych zadań, wciąż nie czuje się by był „chociaż blisko” przejścia tytułu.

To jednak jeszcze nie koniec. Ze względu na otwartą formułę rozrywki, możliwość stawiania własnych baz oraz zapewne mnogość aktywności dodatkowych, to najwytrwalsi gracze zapewne spędzą w grze nawet powyżej tysiąca godzin. A to i tak nie licząc zawartości i dodatkowych atrakcji dodawanych przez mody, które gra jak najbardziej będzie w pełni wspierać.

Zobacz także:

Starfield - o czym jest, fabuła gry

Starfield - frakcje: jakie będą dostępne

Zobacz także