Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - Dokowa gorączka

Zamieniamy się w dostawcę surowców.

Dokowa gorączka w grze Starfield to seria pięciu powtarzalnych misji. W każdej z nich wcielamy się w rolę dostawcy zasobów dla stoczni funkcjonujących w galaktyce.


Na tej stronie:


Na czym polegają zadania

Misje polegają na odbieraniu zleceń od korporacji na dostawę odpowiedniej ilości danego surowca. Zlecenia odbieramy od przedstawicieli firmy, których znajdziemy w ich siedzibach. Najszybszym sposobem na zebranie odpowiedniej kwoty surowca jest zbudowanie odpowiedniej placówki, najlepiej w pobliżu siedziby stoczni i konsekwentne jej rozbudowywanie, aby przyspieszyć czasochłonny proces zbierania surowców.

Zamówienia nie musimy przekazywać w całości. Możemy to robić na raty. Pamiętaj, żeby surowce przenosić po wydobyciu do ładowni, gdyż tylko z niej stocznia może pobrać twój wyrobek. Po zrealizowaniu zadania możesz wrócić do stoczni po pewnym czasie i poprosić o kolejne tego typu zadanie.


Gdzie możemy odebrać zlecenia

W galaktyce funkcjonuje pięć stoczni, które chętnie będą nam zlecać dostarczanie surowców. Pełną listę wraz z lokalizacjami ich siedzib znajdziesz poniżej:

  • Stocznię Trident Luxury Lines odnajdziesz na orbicie planety Akila w układzie Cheyenne. W sprawie dostaw porozmawiaj z Jią Chen, która siedzi za jednym z biurek.
  • Korporacja Deimos, jak nazwa wskazuje, posiada swoją siedzibę na orbicie Deimosa - księżyca Marsa w Układzie Słonecznym. Za zlecenia dostaw odpowiada Sandra Fullerton.
  • Zlecenie dla HopeTech odbierzesz w głównej siedzibie organizacji na planecie Polvo w układzie Valo. Po wejściu do środka, idź do recepcji po prawej stronie i odbieraj misje od Inayi Rehman.
  • Dostawami będzie również zainteresowana korporacja Taiyo. Aby porozmawiać o dostawach z Vernem Sobakinem, udaj się do siedziby firmy położonej na drugim piętrze wieży Raijin w Rdzeniu Neonu na planecie Volii Alfa w systemie Volii.
  • Ostatnia stocznia, z którą możemy nawiązać kontakt to Stroud-Eklund. Ich stacja znajduje się na orbicie Deepali w układzie Narion. O dostawy możesz zapytać Havershawa, który urzęduje przy jednym ze stanowisk w środku bazy.

Następnie: Starfield - Pierwszy kontakt

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Starfield - Nieudana komunikacja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze