Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man 2 może wyciekać do sieci. Twórcy ostrzegają przed spoilerami

Byle do premiery.

Choć do premiery Marvel's Spider-Man 2 pozostały jeszcze trzy tygodnie, w internecie mogą pojawiać się już pierwsze fragmenty gameplayu oraz nagrania zawierające spoilery fabuły. Twórcy zalecają szczególną ostrożność podczas przeglądania sieci.

Ostrzeżenie tego rodzaju nie byłoby niczym dziwnym, gdyby nie fakt, że samo Insomniac Games dopiero co ujawniło część trofeów możliwych do zdobycia podczas rozgrywki. Możemy sie jednak domyślać, że twórcom zależy przede wszystkim na zachowaniu w tajemnicy najważniejszych elementów fabuły. Jak dobrze wiemy, im bliżej premiery, tym łatwiej o potencjalny wyciek.

W miarę zbliżania się do premiery, spoilery ze Spider-Man 2 mogą zacząć pojawiać się w sieci” - czytamy w komunikacie od twórców. „Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć historię pełną niespodzianek, więc pozostańcie czujni”.

Historia pełna niespodzianek brzmi całkiem intrygująco, ale raczej nie jest tajemnicą, że wielu graczy zasiądzie do rozgrywki w poszukiwaniu satysfakcjonującej eksploracji, usprawnionego systemu walki i spełnianiu kolekcjonerskiej pasji, odstawiając opowieść na drugi plan.

Wypada jednak zaznaczyć, że fabuła „dwójki” zapowiada się na nieco bardziej skomplikowaną intrygę, a wprowadzenie dwóch grywalnych bohaterów może otworzyć drogę do ciekawych zwrotów akcji. W nowej części pojawi się również kilku nowych antagonistów, dobrze znanych fanom komiksowego uniwersum.

O tym, czy warto było zawracać sobie głowę spoilerami, dowiemy się już 20 października, gdy Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje eksluzywnie na konsoli PlayStation 5. Tytuł zaoferuje m.in. dwa razy większą mapę od tej z „jedynki”, trzy tryby graficzne do wyboru, a także funkcję szybkiej podróży z „bardzo krótkim czasem oczekiwania”, możliwym do osiągnięcia dzięki mocniejszemu dyskowi SSD.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Marvel's Spider-Man 2

PS5

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze