Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony wkrótce zamknie oficjalne forum PlayStation

Po latach funkcjonowania.

Sony poinformowało, że zamierza zamknąć oficjalne forum PlayStation. Portal, który gromadził miłośników marki, firma wyłączy 27 lutego.

Serwis powiązany z witryną internetową platform japońskiego producenta służył fanom cyfrowej rozrywki do wirtualnych rozmów o grach, posiadanych konsolach oraz wielu innych tematach.

Oficjalne forum PlayStation wkrótce zniknie

„Informujemy, że od 27 lutego forum PlayStation.com nie będzie więcej dostępne. Zapraszamy do kontynuowania konwersacji na PlayStation.Blog, Twitterze, Instagramie oraz Facebooku” - napisano w komunikacie opublikowanym w rożnych językach.

Wielu użytkowników podziękowało za dotychczasowe prowadzenie forum. Pojawiły się jednak także głosy niezadowolenia od osób, które żałują, że odwiedzane przez nich przez lata miejsce zostanie wkrótce zamknięte.

Warto jednak zaznaczyć, że najprawdopodobniej decyzję podjęła nie tylko dywizja PlayStation. O planach wyłączenia własnego forum poinformował niedawno oddział Sony odpowiedzialny za produkcję urządzeń mobilnych.

Co ciekawe, we wspomnianym przypadku obiecano powrót portalu, ale jako część wspólnej witryny japońskiego koncernu. Niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony także serwis dla właścicieli konsol.

Źródło: PlayStation

Następnie: PlayWay zrobił dla polskiego gamingu więcej niż CD Projekt - uważa Maciej Miąsik

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze