Skip to main content

Sony ujawni odpowiedź na Game Passa już w przyszłym tygodniu - twierdzi Bloomberg

Spartacus coraz bliżej?

Z informacji pozyskanych przez agencję Bloomberga wynika, że za kilka dni dojdzie do prezentacji Spartacusa - przygotowywanej przez Sony usługi, która jest odpowiedzią na Game Passa.

Renomowani dziennikarze serwisu - powołując się pragnących zachować anonimowość rozmówców, którzy są zaznajomione z planami japońskiego koncernu - twierdzą, że pokaz odbędzie się w przyszłym tygodniu. Konkretnego terminu nie podano.

Informatorzy Bloomberga przekonują, że usługa na start zaoferuje „bogaty zestaw hitów z ostatnich lat”. Do subskrypcji podobno nie trafią jednak nowe gry w dniu swojej premiery, co pokrywa się z wcześniejszymi wypowiedziami przedstawicieli Sony, którzy uważali, że byłoby to nieopłacalne.

W skład Spartacusa wejdzie też PS Plus

Według niepotwierdzonych wieści, projekt o roboczej nazwie Spartacus połączy dwie odrębne aktualnie inicjatywy - PS Plus i PS Now. Przewidziano kilka opcji abonamentowych, z czego najdroższa zagwarantuje ponoć dostęp do rozszerzonych dem, grania w chmurze poprzez streaming i klasyków ze starszych konsol PlayStation.

Przedstawiciele Sony nie skomentowali doniesień.

Zobacz także