Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śnieżne lokacje w zwiastunie dodatku do Horizon Zero Dawn

Rozszerzenie The Frozen Wilds.

Sony opublikowało nowy zwiastun The Frozen Wilds - rozszerzenia do Horizon Zero Dawn. Nagranie przedstawia kilka przykładowych lokacji, które gracze zwiedzą podczas zabawy.

We wszystkich zaprezentowanych w filmie obszarach - jak sugeruje tytuł dodatku - panuje zimowa aura. Pokazano między innymi pokryte śniegiem doliny, zamarznięte jezioro, obóz ogrzewającymi się przy ognisku ludźmi oraz lodową jaskinię.

Lokacje znajdują się na północ od terenów eksplorowanych w podstawowej kampanii, a więc na ziemiach granicznych plemienia Banuków. Nie zabraknie oczywiście nowych sekretów do odkrycia oraz maszyn do pokonania.

The Frozen Wilds ukaże się 7 listopada na PlayStation 4 i PS4 Pro. Cenę ustalono na 84 zł lub 75,60 zł dla abonentów PS Plus.

Natomiast niespełna miesiąc później - 6 grudnia - do sprzedaży trafi kompletne wydanie Horizon Zero Dawn. W skład edycji wejdzie nie tylko gra, ale i wspomniane DLC.

Pakiet zaoferuje również szereg bonusów dołączanych w przeszłości do wersji Digital Deluxe, czyli cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi oraz motyw dla PS4.

Do tego przedmioty, które można wykorzystać podczas zabawy: strój Carja Storm Ranger z łukiem Might Bow, strój Banuk Trailblazer z łukiem Culling Bow, a także zestawy surowców do rzemiosła.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze