Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śliczne Songs of Glimmerwick pozwoli założyć magiczny ogród

Prawie jak Stardew Valley.

Songs of Glimmerwick to magiczna produkcja RPG dla pojedynczego gracza, zmierzająca na PC. Za prace odpowiada studio Eastshade, twórcy ciepło przyjętej tytułu o tej samej nazwie.

Opublikowany wczoraj trailer prezentuje podstawowe założenia i mechanizmy rozgrywki. Oglądamy więc czarowanie za pomocą muzycznego systemu, opiekę nad magicznym ogrodem i eksplorację kolorowej krainy.

Jak sugeruje karta produktu na Steamie, premierę zaplanowano na jesień przyszłego roku. Prowadzona postać będzie uczęszczała w zajęciach na magicznym uniwersytecie i budowała relacje z kolegami z uczelni oraz okolicznego miasteczka, w stylu Stardew Valley.

Twórcy zapowiadają również opowieść dla pojedynczego gracza, zadania „w stylu RPG”, wydarzenia i atrakcje poboczne, rozwój postaci, elementy kosmetyczne i tak dalej. Wszystko to w pastelowej, kolorowej oprawie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze