Skip to main content

SkyShowtime - nowe filmy i seriale, lipiec i sierpień 2024

Garść hitów na lato.

Tego lata na SkyShowtime pojawi się sporo ciekawych nowości dla młodszych i nieco starszych. Wśród nich znajdziemy jeden z faworytów tegorocznych Oscarów, spin-off „Sonica” oraz odświeżoną, musicalową wersję hitowej komedii. W tym miejscu znajdziesz listę filmów i seriali, które ukażą się w lipcu i sierpniu w serwisie SkyShowtime.


Wśród lipcowych nowości najciekawiej prezentuje się serial „Bargain” - koreański thriller o ofiarach handlu ludźmi, które podczas trzęsienia ziemi znajdują szansę na ucieczkę. Przez cały lipiec będą też ukazywać się kolejne odcinki 3. sezonu „Burmistrza z Kingstown”, w którym grany przez Jeremy'ego Rennera burmistrz Mike McLusky musi zaprowadzić porządek w owianym złą sławą tytułowym miasteczku.

Największe hity czekają na nas w drugiej połowie wakacji. Najmłodszych mogą zainteresować „Wyfrunięci” - film animowany o rodzinie dzikich kaczek od studia Illumination – twórców „Minionków” i ekranizacji „Super Mario Bros.”. Wśród produkcji familijnych znajdziemy też serial „Knuckles”, będący spin-offem filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”. W oryginalnej wersji językowej głosu tytułowemu czerwonemu jeżowi użycza Idris Elba. Pierwsze 3 odcinki zobaczymy w sierpniu, a na drugą połowę serialu będziemy musieli poczekać do września.

Przed nami streamingowa premiera kilku głośnych kinowych hitów. Na pierwszy ogień idzie „Bob Marley: One Love”, opowiadający o przesłaniu pokoju, jakie niósł ze sobą tytułowy muzyk w trudnych czasach konfliktów na Jamajce. W Boba Marleya wciela się Kingsley Ben-Adir, znany z filmu „Barbie” i serialu „Tajna Inwazja”. Kolejną głośną produkcją jest„Mean Girls”, czyli nowa wersja kultowej komedii „Wredne Dziewczyny”. Tym razem jednak historia nastoletniej Cady Heron (w tej roli Angourie Rice) została ukazana w wersji musicalowej.

Długo oczekiwaną premierą jest „Przesilenie Zimowe” - jeden tegorocznych oscarowych faworytów. Statuetkę zdobyła Da'Vine Joy Randolph za drugoplanową rolę kobiecą. To wzruszająca historia relacji surowego nauczyciela (Paul Giamatti) i niesfornego ucznia (Dominik Sessa), którzy są zmuszeni spędzić wspólnie święta Bożego Narodzenia w gmachu szkoły.

Warto pamiętać, że w serwisie regularnie pojawiają się też nieco starsze, nierzadko głośne tytuły. Pojawienia się nowych pozycji (a także zniknięcia części starych) można spodziewać się na początku lipca i sierpnia.


Nowe filmy i seriale:

  • Bargain - 4 lipca (odc. 1-3, kolejne co tydzień)
  • Law & Order, sezon 23 - 5 lipca (odc. 1-7), 30 sierpnia (odc. 8-13)
  • Mr Bigstuff - 2 sierpnia (odc. 1-3, kolejne co tydzień)
  • Knuckles - 3 sierpnia (odc. 1-3), 14 września (odc. 4-6)
  • Wyfrunięci - 5 sierpnia
  • Bob Marley: One Love - 6 sierpnia
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain - 7 sierpnia
  • Przesilenie zimowe - 25 sierpnia
  • Mean Girls - 28 sierpnia

Trwające seriale:

  • Burmistrz Kingstown, sezon 3 - 4 lipca (odc. 5), finał 8 sierpnia

Zobacz także