Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

SkyShowtime - nowe filmy i seriale, czerwiec 2024

Dwa głośne seriale i coś dla najmłodszych.

W czerwcu na SkyShowtime powraca popularny serial z Jeremym Rennerem, zobaczymy także wszystkie odcinki wyczekiwanego „Tatuażysty z Auschwitz”. A to tylko część nowości. W tym miejscu znajdziesz listę filmów i seriali, które ukażą się w czerwcu w serwisie SkyShowtime.


Z początkiem czerwca powróci jeden z głośniejszych seriali SkyShowtime: „Burmistrz Kingstown” z Jeremym Rennerem („Avengers”, „Mission: Impossible - Rogue Nation”) w roli głównej. Tytułowe Kingstown to pogrążone w chaosie miasto, w którym jedynym prosperującym biznesem jest więziennictwo. W serialu śledzimy losy rodziny McLusky, sprawującej nieformalną władzę i próbującej zaprowadzić porządek w mieście. Odcinki będą ukazywać się co tydzień, a finał zobaczymy 8 sierpnia.

Jedną z ciekawszych pozycji serialowych jest też „Tatuażysta z Auschwitz” - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia miłości, która narodziła się w obozie zagłady. W obsadzie zobaczymy m.in. Harveya Keitela („Taksówkarz”, „Pulp Fiction”) oraz Annę Próchniak („Miasto 44”, „Behawiorysta”). Wszystkie 6 odcinków ukaże się w serwisie tego samego dnia.

Wśród czerwcowych premier filmowych znajdziemy dokument „Milli Vanilli”, opowiadający o sukcesie tytułowego zespołu oraz jego upadku, który skończył się jednym z największych muzycznych skandali lat 90, a także brytyjską komedię akcji „Miłe towarzystwo”, w której młoda adeptka sztuk walki musi uratować swoją siostrę przed aranżowanym małżeństwem.

W ofercie serwisu znajdzie się też coś dla najmłodszych: kolejne odcinki „Psiego Patrolu”, a także kolejna część hitowej serii studia DreamWorks, „Trolle 3”.

Warto pamiętać, że w serwisie regularnie pojawiają się też nieco starsze, nierzadko głośne tytuły. Pojawienia się nowych pozycji (a także zniknięcia części starych) można spodziewać się na początku czerwca.


Nowe filmy i seriale:

  • Air Force One w dół - 1 czerwca
  • Milli Vanilli - 1 czerwca
  • Burmistrz Kingstown, sezon 3 - 6 czerwca (odc. 1, kolejne co tydzień)
  • Tatuażysta z Auschwitz - 7 czerwca (wszystkie odcinki)
  • Psi Patrol, sezon 10B - 14 czerwca (kolejne odcinki co tydzień)
  • Miłe Towarzystwo - 28 czerwca
  • Trolle 3 - 29 czerwca

Trwające seriale:

  • Niedaleko pada jabłko - 4 czerwca (finał)
  • Star Trek: Discovery, sezon 5 - 7 czerwca (finał)

Read this next