Skip to main content

Serious Sam: Siberian Mayhem oficjalnie. Premiera jeszcze w styczniu

Rosyjska wycieczka.

Zgodnie z obietnicami, firma Devolver Digital ujawniła i jednocześnie zapowiedziała datę premiery nowej odsłony Serious Sam. Siberian Mayhem ukaże się 25 stycznia na PC.

Głównym przeciwnikiem będzie dobrze znany Mental, lecz tym razem wydarzenia zaprowadzą Sama Stone'a do Rosji, w mroźne zakątki tytułowej Syberii. Całość opisywana jest jako samodzielne rozszerzenie, bazujące na Serious Sam 4 z 2020 roku.

Zobacz na YouTube

Twórcy z Croteam i Timelock Studio szykują pięć nowych poziomów, które są tak „zimne i nieprzewidywalne, że nawet obcy najeźdźcy czują się zagubieni” - czytamy w opisie. Od arktycznego wybrzeża i odludnych lasów po opuszczone wioski i miasto duchów.

Nie zabraknie nowych przeciwników oraz bossów, a w arsenale znajdzie się nie tylko klasyczny Kałasznikow, ale także eksperymentalna kusza oraz zestaw śmiercionośnych pojazdów.

„Wykonuj misje poboczne, a odkryjesz nowe kroniki ukryte w odludnych miejscach” - głosi opis na Steamie. „Syberyjskie pustkowia są ogromne, odległe i pełne rozmaitych sekretów: przydatnych, niedorzecznych, dziwnych i znajomych...”

Zobacz także