Skip to main content

Serialowy Joel wybucha śmiechem przy ważnej scenie z „The Last of Us”. Aktor pokazuje nieudane nagranie

Blooper prosto z planu.

Pedro Pascal, który wciela się w Joela w serialu „The Last of Us”, jest naprawdę zabawnym człowiekiem i uwielbia żarty, więc wielu widzów zastanawia się, jak udało mu się zagrać poważne i emocjonalne sceny. Jak się okazuje, nie zawsze było łatwo - aktor udostępnił nieudane nagranie z ostatnich ujęć, gdzie wybuchł śmiechem.

Uwaga na drobne spoilery z ostatniego odcinka - jeśli jeszcze nie macie go za sobą, prawdopodobnie lepiej będzie zrezygnować z oglądania materiału.

Tzw. bloopera możecie zobaczyć poniżej - trzeba przesunąć post maksymalnie w prawo. Podczas wygłaszania kwestii na wzgórzu, słychać, że Pedro Pascalowi nie idzie zbyt dobrze i że nie jest to jego najlepsza próba. W końcu nie wytrzymuje, rozbawiając także Ellie, czyli Bellę Ramsey.

W poście jest też kilka pozowanych zdjęć z Ellie oraz fotografia z ekipą, z Pascalem i - najpewniej - Craigiem Mazinem na pierwszym planie. Wraz z Nailem Druckmanem jest on scenarzystą i twórcą serialu.

Do obsady, twórców i ekipy »The Last of Us«” - zwrócił się Pedro Pascal we wpisie - „Dla każdego z was byłbym w stanie przeżyć. Moja wdzięczność sięga poziomów apokalipsy”.

Po więcej ciekawych zdjęć z planu możecie udać się na instagramowe konta Pedro Pascala i Belli Ramsey - aktorzy grający wiodące role wrzucili ich już całkiem sporo.

Zobacz także