Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reklama Sony pokazuje PS5 do góry nogami

Materiał już usunięto.

Opublikowana przez Sony reklama PS5 prezentuje konsolę ułożoną do góry nogami, na co zwrócili uwagę internauci. Film już usunięto.

Materiał udostępniony na Twitterze rozpoczyna się od sceny, w której mężczyzna opowiada dziecku bajkę o ojcu przemierzającym wraz z synem góry. Opowieść nawiązywała oczywiście do God of War, w które bohater filmu obecnie gra.

Kiedy młodzieniec zasnął, mężczyzna kontynuował przygodę z Kratosem. W nagraniu PS5 umieszczono w szafce pod telewizorem, gdzie jednak konsola ułożona jest do góry nogami, na co wskazuje fakt, że napęd widoczny jest w górnej części urządzenia, a nie w dolnej.

Kadr z usuniętej już reklamy PS5

Według japońskiej firmy, taka pozycja jest niewłaściwa, więc internauci szybko zauważyli błąd. Nie jest obecnie jasne, dlaczego twórcy reklamy położyli PlayStation 5 w taki sposób, ale niewykluczone, że to efekt pomyłki. Koncern - najpewniej po uwagach fanów - skasował spot.

W filmie konsola leżała nieprawidłowo

To nie pierwszy raz, kiedy konsola leży niepoprawnie w materiałach od Sony. Kilka miesięcy temu szef PlayStation Studios - Herman Hulst - opublikował nagranie, które ujawniło, że menedżer stawia swoje PS5 właśnie do góry nogami. Wideo jednak szybko usunięto i zastąpiono nowym, w którym urządzenie jest niewidoczne.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze