Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - Spotkamy się w raju

Wyruszamy do Meksyku.

Spotkamy się w raju to jedna z ikonicznych i najważniejszych misji w Red Dead Redemption. To właśnie ona rozpoczyna drugi rozdział głównego wątku fabularnego oraz otwiera nam południową część mapy, która jest zlokalizowana w Meksyku.


Zleceniodawca: Irlandczyk

Lokalizacja: Brittlebrush Trawl

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 8 minut i 50 sekund
  • Skuteczność strzałów: 67%
  • Minimalna liczba strzałów w głowę: 4

Czeka nas długi rejs po rzece pod ostrzałem przeciwników, więc dobrze jest przed misją uzupełnić zapas lekarstw. Misję odbierzesz przy chatce znajdującej się obok przeprawy rzecznej Brittlebrush Trawl - na południe od rancza MacFarlane’a.

Początkowo wszystko idzie po naszej myśli i masz chwilę spokoju. Wykorzystaj ten moment, aby podnieść potężny karabin Springfield leżący na skrzyni.

Po drugiej stronie przeprawy zjawią się pierwsi wrogowie, którzy przetną linę. My zaczniemy spływ w dół rzeki. Schowaj się za drewnianą osłoną, aby bezpiecznie wychylać się i eliminować wrogów na meksykańskim brzegu.

Uważaj szczególnie na wrogów rzucających dynamit. Możesz strzelać w czerwone skrzynki, aby wyeliminować sprawnie tych przeciwników. Do tego przydaje się szczególnie wspomniany wcześniej karabin.

Pod koniec spływu tratwa ustawi się nieco pod kątem, a nie równolegle do brzegu i drewniana osłona nie będzie już tak bezpieczna. Wycofaj się na koniec tratwy i schowaj za skrzyniami [1]. Przy okazji, możesz zebrać amunicję do karabinu [2].

Ostatecznie dotrzecie do miejsca lądowania, gdzie czekają dwa konie. Wsiądź na jednego z nich, aby zakończyć misję. W ten oto sposób po raz pierwszy dotarliśmy do Meksyku, a w tle powinna pojawić się nostalgiczna piosenka.


Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - Szturm na Fort Mercer

Zobacz także