Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - Na ratunek Dukaczowi

Awantura w Thieves Landing.

W zadaniu Na ratunek Dukaczowi w grze Red Dead Redemption będziemy pomagać znajomemu Irlandczyka, który wpadł w tarapaty podczas naszych przygotowań do ataku na Fort Mercer.


Zleceniodawca: Irlandczyk

Lokalizacja: Thieves Landing

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 7 minut i 55 sekund
  • Skuteczność strzałów: 85%
  • Minimalna liczba strzałów w głowę: 7

Po kolejną misję od Irlandczyka musimy wybrać się na wschód, do Thieves Landing - miasteczka opanowanego przez zbirów i bandytów. Nasz znajomy czeka obok lokalnego saloonu.

Wybierz się na spacer po osadzie z Irlandczykiem. Gdy znajdziecie Dukacza, zostaniesz sam. Skieruj się w lewą stronę i wejdź po pierwszej drabinie, a potem po drugiej na dach.

Skradaj się po cichu, aby nie zaalarmować zbirów. Wskocz do wnętrza magazynu przez uchylone okno i rozpraw się z pierwszym przeciwnikiem, a następnie z tymi, którzy torturują Dukacza w biurze.

Gdy zacznie się większa strzelanina, wyjdź z biura i skorzystaj z osłony, aby oczyścić magazyn. Potem idź za Dukaczem do bramy, którą należy otworzyć.

Wyjdź na zewnątrz i oczyść okolice magazynu. Następnie podążaj za Dukaczem do poszukiwanej skrzyni. Pojawi się Irlandczyk z wozem. Usiądź obok sojusznika, aby wyjechać z Thieves Landing.

Trzeba bronić Irlandczyka i naszego wozu przed atakami zbirów. Przydatny okaże się rewolwer. Uważaj na przeciwników stojących wyżej, którzy mogą cię zaskoczyć. Misja dobiegnie końca, gdy dojedziecie do rancza MacFarlane’a.


Następnie: Red Dead Redemption 1 - Szturm na Fort Mercer

Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - Kłopoty to jego specjalność

Zobacz także