Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - Kłamcy, oszuści i inni dumni Amerykanie

Pierwszy wyścig dla Dickensa.

W grze Red Dead Redemption mamy sposobność wzięcia udziału w dwóch wyścigach w wątku fabularnym Nigela Westa Dickensa. Pierwszy z nich ma miejsce w zadaniu Kłamcy, oszuści i inni dumni Amerykanie. Rywalizować będziemy na wózkach wyścigowych.


Zleceniodawca: Nigel West Dickens

Lokalizacja: Farma Ridgewood

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 4 minut i 39 sekund.

Trzecie zadanie od doktora odbieramy w miejscu zakończenia misji Po ósme, nie kłam, chyba że dla zysku, czyli na farmie Ridgewood.

Po otwarciu zadania, wejdź na dyliżans Nigela jako pasażer. Pojedziecie na zachód. Możesz pominąć całą trasę wciskając przycisk. Na miejscu wsiądź do drewnianego powozu na końcu miejsca startowego. Weźmiemy udział w wyścigu.

Wyścig jest dosyć łatwy, bo mamy dużo szybszego konia zaprzęgowego. Wymiń całą stawkę i spokojnie dojedź po trasie do mety. Unikaj ciągłego klikania przycisku sprintu. Wystarczy klikać go co sekundę, aby utrzymywać stałą prędkość i nie męczyć zbytnio konia. Nie przyspieszaj również w trakcie zakrętów, szczególnie tych ciasnych, bo łatwo możemy stracić kontrolę nad powozem. Zwycięstwo w zawodach oznacza ukończenie misji.


Następnie: Red Dead Redemption 1 - Oszust pozostaje oszustem

Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - Bonnie MacFarlane w niebezpieczeństwie

Zobacz także