Skip to main content

Red Dead Redemption 1 - Grabienie zwłok i inne chlubne pasje

Pierwsza misja dla Setha.

Seth Briars to jedna z najciekawszych postaci w Red Dead Redemption. W misji Grabienie zwłok i inne chlubne pasje skupimy się na zdobyciu mapy prowadzącej do skarbu poszukiwanego przez tego mężczyznę.


Zleceniodawca: Seth Briars

Lokalizacja: Coot’s Chapel

Wyzwania w tej misji:

  • Ukończ misję w czasie poniżej 6 minut

Wątek Setha możemy rozpocząć po zadaniu Po ósme, nie kradnij, chyba że dla zysku. Udaj się do Coot’s Chapel, na południowy wschód od Armadillo i porozmawiaj z Sethem obok sporego drzewa.

Pierwszym celem jest udanie się do stacji kolejowej w Benedict Point. Tam musisz ukraść jednego z koni, aby przyciągnąć uwagę stróżów prawa i umożliwić Sethowi zdobycie mapy. Wybierze jednego z dwójki stojącej przy torach, aby mieć większe szanse na ucieczkę.

Musimy zgubić pościg. W tym celu wyjedź poza czerwony obszar na minimapie i przeczekaj pewien czas, aż stróże prawa zgubią trop. Następnie wróć do Benedict Point. Tam czeka na nas Seth.

Po przerywniku, musimy gonić Mosesa, który ma mapę prowadzącą do skarbu. Mężczyzna ucieka na nogach, więc możesz go dogonić na koniu. Złap go na lasso, a potem spętaj. Następnie wrzuć go na swojego konia i zawieź do Setha.

Na koniec misji udaj się jeszcze do pobliskiej placówki poczty, aby przekazać list ułaskawiający pracownikowi poczty, aby zdjąć grzywnę, która na nas ciąży.


Następnie: Red Dead Redemption 1 - Spokojna przejażdżka z przyjaciółmi

Spis treści: Red Dead Redemption 1 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 1 - Sport królów i kłamców

Zobacz także