Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (06.11 - 12.11)

Need for Speed Payback, Nioh na PC i inne.

Nadchodzący tydzień podkreśla wyścigowe Need for Speed Payback, a grupę oddanych fanów ma także Football Manager 2018. Do tego szereg mniejszych produkcji, jak Hand of Fate 2. Jest też sporo konwersji: Nioh na PC, Max: The Curse of Brotherhood na PS4 oraz Doom na Switch.

Wtorek, 7 listopada

  • Hand of Fate 2 (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Siadamy naprzeciwko zamaskowanego mężczyzny, który rozkładając karty tworzył mapę przygody. Cel był prosty: musimy przedrzeć się przez ułożoną przez nieznajomego trasę, a na końcu czeka jeden z dwunastu bossów.

Nioh debiutowało w lutym tego roku, jako produkcja adresowana głównie do miłośników Dark Souls: kamera TPP, mroczny świat z demonami, wyśrubowany poziom trudności, punkty zapisu jako kapliczki i tak dalej.

  • Sonic Forces (PC, PS4, Xbox One, Switch)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Forces stawia na różnorodność. Gra zaoferuje kilka rodzajów misji i etapów, a więc czasem bohater będzie pędził w prawo, a w innej lokacji będziemy obserwować go w TPP.

Gracze kierują tytułowym lisem Lucky. Bohater stanie przed zadaniem polegającym na „odnalezieniu swojej wewnętrznej siły i pomocy ukochanej siostrze w uratowaniu Księgi Wieków, którą posiada nikczemny łotr Jinx”.

The Frozen Wilds nie jest samodzielnym rozszerzeniem - potrzebne jest bazowe Horizon Zero Dawn. Jak sugeruje tytuł, odwiedzimy mroźne obszary otwartego świata, znajdujące się na północ od terenów z podstawowej kampanii.

Środa, 8 listopada

Tytuł stworzono w oprawie 2.5D. Wcielamy się w Maksa, który debiutował w 2010 roku w Max & the Magic Marker. Bohater dysponuje pisakiem, dzięki któremu może ożywiać rysowane obiekty, niczym w „Zaczarowanym ołówku”.

Piątek, 10 listopada

  • Doom (Switch)
    Wersja językowa: angielska

Deweloperzy czerpali z dorobku pierwszych dwóch części serii. Dzięki temu rozgrywka jest szybsza niż w innych współczesnych strzelankach i stawia na bezkompromisowe parcie do przodu przy akompaniamencie licznych wystrzałów.

Kolejna odsłona serii opowiadającej o pracy piłkarskiego menedżera. Jedną z najważniejszych nowości jest w tym roku system „dynamiki” w szatni, określający zachowanie grupy naszych piłkarzy.

Gracze odwiedzą Fortune Valley, luźno inspirowane Las Vegas. Pojeździmy też po obrzeżach miasta - w Payback po raz pierwszy w historii cyklu pojawi się możliwość jazdy terenowej.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze