Skip to main content

Premiera Diablo 4 już zaplanowana. W grudniu poznamy podobno dokładną datę

Jest też potencjalne okienko wydawnicze.

Diablo 4 zostało zapowiedziane jeszcze w 2019 roku. Twórcy mówili wtedy, że gra nie ukaże się szybko nawet jak na standardy Blizzarda. Coraz więcej wskazuje jednak na premierę w pierwszej połowie przyszłego roku, a znany insider dodatkowo podgrzewa atmosferę.

(Plotka) Jez Coredn twierdzi, że zna datę premiery Diablo 4 oraz że wkrótce zostanie ogłoszona. Zasugerował, że stanie się to na The Game Awards, a potencjalną premierę zaplanowano na okres między marcem a majem przyszłego roku”.

Wspomniana deklaracja padła w podcaście Xbox Two. Zdaniem insiderów, Blizzard zamierza wydać Diablo 4 wiosną 2023 roku, a ogłoszenie miałoby nastąpić podczas tegorocznej ceremonii The Game Awards, która odbędzie się już 8 grudnia. Zapowiedzi ma towarzyszyć nowy zwiastun, a być może nawet zaproszenie do publicznych testów beta.

Data grudniowego ogłoszenia pokrywa się z wcześniejszym wyciekiem planów Activision Blizzard na najbliższe miesiące. Warto też wspomnieć, że prezes Acivision Rob Kostich zasiada w radzie doradczej The Game Awards, co może tłumaczyć, dlaczego Blizzard miałby podać datę premiery właśnie na tej imprezie.

Jez Corden napomknął również o dacie premiery Starfield, jednak w bardzo niejasny sposób, więc trudno wywnioskować z jego słów coś konkretnego.

Zobacz także