Skip to main content

„Prawdziwy” Trevor z GTA 5 bardzo nie lubi, gdy nazywa się go Trevorem

Aktor nie przepada za postacią?

Steven Ogg to aktor, który jest najbardziej znany z roli Trevora Philipsa w GTA 5. Wygląda jednak na to, że wolałby uciec od wykreowanej przez siebie postaci, a pytania o Trevora wręcz go irytują.

Takie wnioski nasuwają się dzięki materiałowi youtubera Hugo One, który poprzez Cameo (platformę, na której można zapłacić gwiazdom, by nagrały personalizowane wiadomości), poprosił Ogga o przygotowanie kilku kwestii w skórze Trevora.

Pierwsze zlecenie polegało na tym, żeby Ogg „skrytykował Sweeta za wpuszczenie Ballasów na Grove Street”. Prośba została spełniona, choć aktor wyraźnie zaznaczył, że on jest Stevenem Oggiem, a Trevor to „animowana postać”. Kanadyjczyk wydawał się poirytowany, że youtuber „połączył wymyśloną postać z prawdziwym życiem”, prosząc o przysługę Trevora, a nie Ogga.

Zaciekawiony reakcją Hugo zapłacił za kolejną wiadomość, która miała zgrabnie połączyć świat GTA 5 z GTA 6. „Proszę o wiadomość od Trevora dla Jasona i Lucii [tak mają na imię bohaterowie GTA 6 - red.], by uważali w Vice City” - brzmiało pierwsze zdanie.

Tym razem Steven Ogg jeszcze wyraźniej odseparował się od postaci Trevora, nie przykładając się zbytnio do nagranej wiadomości.

- [Hugo - red.] chciał, żebym nagrał dla was wiadomość. Znaczy, żeby Trevor nagrał, a ja oczywiście nie jestem Trevorem. Mam na imię Steven i jestem aktorem.

- Z jednej strony to rozumiem, a z drugiej bardzo nie rozumiem - kontynuuje Ogg. - Jako aktorzy, wcielamy się w postacie, a dosłownie niemożliwym jest, żebym stał się animowaną postacią [...]. Ale Hugo chciał upewnić się, że oboje będziecie bezpieczni w Vice City. Nie wiem, co to, pewnie coś związanego z GTA.

Steven Ogg zagrał Trevora w „fanowskim” filmie GTA VRZobacz na YouTube

Za drugą wiadomość youtuber zapłacił 140 dolarów. Nie krył rozczarowania, tym bardziej że nie zwrócił się do Ogga per „Trevor”, tylko poprosił, by wcielił się w postać. Hugo One zlecił też przygotowanie specjalnych wiadomości innym aktorom z GTA 5 i nagrali je tak, jakby odtwarzali role w grze - można je zobaczyć pod koniec filmu.

Zobacz także