Skip to main content

Poznaliśmy najnowsze darmówki w Epic Games Store. Futurystyczna ściganka i coś dla fanów główkowania

Pierwsza do odebrania już teraz.

Wydawca Epic Games ujawnił kolejne dwie produkcje, które użytkownicy będą mogli bezpłatnie dodać do swojej biblioteki gier. Tym razem w ofercie znalazła się futurystyczna ściganka dla fanów adrenaliny oraz relaksująca, urocza gra logiczna.

Jak możemy się dowiedzieć, obecnie dostępna do odebrania gra to Redout 2. Gra wyścigowa, w której ścigamy się w futurystycznych, unoszących się w powietrzu pojazdach, co jest oczywiście nawiązaniem do kultowej serii WipeOut z konsol PlayStation.

Redout 2 to hołd złożony klasycznym arkadowym grom wyścigowym i sequel hitowego Redout. W tym świecie ściganie się po dystopijnych pustkowiach częściowo opuszczonej Ziemi stało się najpopularniejszym sportem w galaktyce” - czytamy w opisie produkcji, którą można dodać do swojego konta do 20 czerwca. Normalnie gra kosztuje około 80 złotych.

Zobacz na YouTube

Z kolei od 20 do 27 czerwca będziemy mogli odebrać za darmo Freshly Frosted. To niewielka gra logiczna od studia Quantum Astrophysicists Guild, w której musimy ustawiać podajniki taśmowe, aby wychodzące z dystrybutorów przedmioty trafiły do odpowiednich punktów wyjścia. Całość ma pobudzić nasze szare komórki, ale jednocześnie relaksować urokliwą oprawą wizualną i audio. Normalnie gra wyceniona została na ok. 40 złotych.

Zobacz na YouTube

Oprócz tego, do 20 czerwca można jeszcze zdobyć za darmo dodatek Duke Ravenguard’s Champions of Renown Pack do gry strategicznej Idle Champions of the Forgotten Realms. Ta gra na licencji kultowego RPG-a Dungeons and Dragons zbiera razem postacie z różnych oficjalnych uniwersów w jedną epicką przygodę. Jak obiecuje Epic, pakiet ten zawiera przedmioty o wartości ponad 100 dolarów, wśród których znajdziemy ekskluzywne skórki postaci, ekskluzywnego Chowańca oraz 5 czempionów do odblokowania.

Zobacz także