Skip to main content

Powstają trzy kolejne spin-offy serialu Wiedźmin?

Nieoficjalne informacje o projektach Netflixa.

Według nieoficjalnych informacji, Netflix pracuje nad trzema kolejnymi projektami osadzonymi w świecie serialu „Wiedźmin”.

Źródłem wieści jest serwis Redanian Intelligence, który uchodzi za dobrze zaznajomionego z kulisami adaptacji przygód Geralta. Dziennikarze portalu twierdzą, że w ostatnich miesiącach od trzech różnych źródeł otrzymali doniesienia o trzech spin-offach.

Pierwszym jest podobno serial aktorski, do którego zdjęcia miałyby wystartować po zakończeniu nagrywania trzeciego sezonu „Wiedźmina”. To o tyle prawdopodobne, że podobnie było z nadchodzącym „Rodowodem krwi”, którego realizację rozpoczęto po ukończeniu drugiej serii o Białym Wilku.

Redanian Intelligence wskazuje, że praca na planie trzeciej odsłony przygód Geralta dobiegnie końca we wrześniu, więc - jak dodaje serwis - istnieje możliwość, że zdjęcia do nowego projektu rozpoczną się w październiku lub listopadzie.

Drugim spin-offem jest ponoć prequel o Lambercie, Eskelu i Coenie. Informator portalu nie jest pewny, czy to pozycja aktorska czy animowana, ale zasugerował, że najpewniej mowa o pierwszej opcji.

Doniesienia o wymienionym projekcie potęguje zdjęcie, które na Instagramie opublikował wczoraj Paul Bullion, czyli serialowy Lambert. Na fotografii aktor siedzi w towarzystwie Yasena Atoura - odtwórcy roli Coena - przed mikrofonami.

Ostatnim z nowych spin-offów jest rzekomo kolejny film animowany. Nad produkcją pracuje podobno studio Mir, czyli twórcy „Zmory Wilka” o Vesemirze - tytuł znajduje się ponoć w fazie pre-produkcji od marca bieżącego roku.

Informacje są oczywiście nieoficjalne. Nie można wykluczyć, że realizowanych projektów jest mniej, istnieje też możliwość, że kilka połączono w jedno - przykładowo prequel o towarzyszach Geralta może okazać się filmem animowanym.

Zobacz także