Skip to main content

Pokaz Microsoftu w styczniu - najpewniej poznaliśmy datę i gry. Może zabraknąć Starfield

Event mniejszego kalibru.

Od pewnego czasu w sieci krążą plotki o nadchodzącym pokazie gier Microsoftu. Teraz źródła znanego serwisu przekazują nowe wieści, dzięki czemu najpewniej poznaliśmy datę i gry, które zobaczymy podczas eventu.

Według informatorów Windows Central, pokaz nazywa się Developer_Direct i jego celem będzie zaprezentowanie nadchodzących gier Xbox i Bethesdy. Wydarzenie jest podobno zaplanowane na 25 stycznia, na godzinę 21:00 polskiego czasu - może to jednak ulec zmianie.

Jeśli chodzi o konkretne tytuły, to podobno zobaczymy Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport i treści przygotowane przez ZeniMax Online Studios, twórców The Elder Scrolls Online. Źródła twierdzą, że na pokazie prawdopodobnie zabraknie Starfield.

Nie wynika to jednak z żadnych problemów produkcyjnych. Developer_Direct nie jest podobno dużym pokazem, a bardziej kameralnym wydarzeniem. Starfield otrzyma zatem własny pokaz, ale później.

Developer_Direct ma być zorganizowane w ramach szerszej inicjatywy Microsoftu, która zakłada częstsze pokazywanie fanom swoich gier - nie tylko na dużych eventach, jak E3 czy The Game Awards. Pokaz będzie dostępny do obejrzenia na oficjalnych kanałach na Twitchu i YouTube.

Zobacz także