Skip to main content

Podwodny FPS z syrenami podbija Reddita

Death in the Water 2 debiutuje już niedługo.

Użytkownikom Reddita niezwykle spodobała się debiutująca niedługo gra Death in the Water 2. Strzelanka jest o tyle niekonwencjonalna, że rozgrywa się pod wodą, a bohater musi bronić się nie tylko przed rekinami i różnymi rybami, ale też syrenami.

Wpis, w którym deweloperzy zaprezentowali syreny i poprosili o podpowiedzi odnośnie ich ataków, jest na szczycie popularności sekcji poświęconej grom. W komentarzach pojawia się sporo pomysłów, a także pytań o szczegóły produkcji.

Zobacz na YouTube

Na szczęście Death in the Water 2 ma już kartę na Steamie, na której możemy poznać przybliżoną datę premiery (kwiecień 2022) oraz zarys fabularny:

Jesteś częścią zespołu nurków prowadzących paranormalne śledztwo, który ma za zadanie zbadać szereg dziwnych zdarzeń w pobliżu platformy wiertniczej znajdującej się niedaleko Rowu Mariańskiego. Pojawiły się doniesienia o zwiększonej agresji wśród stworzeń morskich oraz obserwacje dziwnych i przerażających kreatur. Czy będziesz w stanie przeżyć, aby rozwiązać tę sprawę?” - czytamy w opisie.

Na kanale YouTube dwuosobowe studio Lighthouse Games umieszcza też całkiem sporo materiałów z powstającej produkcji. Kilka z nich zobaczycie poniżej.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Jak sugeruje nazwa gry, jest to już druga część serii, jednak pierwsza zwyczajnie nie zdobyła zbyt dużego uznania. „Dwójka” prezentuje się jednak znacznie lepiej - zarówno pod względem graficznym, jak i stopnia zaawansowania.

Zobacz także