Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phasmophobia - cele opcjonalne

Czy warto je wykonywać?

Opcjonalne cele misji w Phasmophobia to kwestia sporna. Oczywiście warto się nimi zająć, jeśli macie czas - bo szybko znaleźliście wskazówki potrzebne do zidentyfikowania ducha. Jednak czasem skupienie się na pobocznych celach może być ryzykowne.

Wykonanie celów opcjonalnych oferuje dodatkową gotówkę, co zawsze jest mile widziane. Z drugiej strony, za zwykłe zwycięstwo też zarabiamy odpowiednie ilości pieniędzy.

Cele opcjonalne zawsze widzimy na tablicy w ciężarówce. Są generowane losowo, przez co nie zawsze działają dobrze.

Zdarza się, że cel jest niemożliwy do wykonania, choć znajduje się na tablicy. Przykładowo, znane są sytuacje, gdy gra prosi o zmierzenie temperatury i znalezienie chłodniejszego miejsca w budynku, ale termometr nigdzie nie wskazuje niższej temperatury.

Jeżeli więc robicie jakić cel poboczny, ale bezskutecznie, oznacza to prawdopodobnie, że nastąpił błąd i cel został źle dobrany do mapy. Phasmophobia znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu, więc nie jest jeszce dostatecznie dobrze dopracowaną grą.

Sprawę komplikuje też słabej jakości, automatyczne tłumaczenie na język polski. Dlatego też, jeśli znacie angielski, choć trochę, zdecydowanie lepiej grać w tym właśnie języku.

Poprzednio: Phasmophobia - odliczanie, zegar w ciężarówce

Spis treści: Phasmophobia - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Phasmophobia - wyzwania codzienne

Tagi

Komentarze