Skip to main content

Pamięci RAM i dyski twarde taniej w RTV Euro AGD

W ramach promocji Hardware na Wtorek.

W ramach cyklicznej promocji Hardware na wtorek, sklep RTV Euro AGD obniżył ceny wybranych komputerów oraz podzespołów komputerowych. To dobra okazja, aby rozbudować swój zestaw i przygotować go do uruchomienia najnowszych gier. Poniżej zamieszczamy najciekawsze oferty.

Promocja trwa do 22.03 do godz. 9:14 lub wyczerpania zapasów. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Pamięć RAM to kluczowy komponent, którego ulepszenie może znacząco poprawić nie tylko działanie gier, ale również całego systemu operacyjnego, co przekłada się na komfort codziennej pracy. Współczesne procesory najlepiej współpracują z RAM-em w konfiguracji Dual Chanel, to znaczy dwiema bliźniaczymi kośćmi, wpiętymi w co drugi bank pamięci.

Dysk twardy to bardzo istotny podzespół. Dla poprawy komfortu pracy, warto zwracać uwagę nie tylko na całkowitą pojemność, ale też prędkość odczytu i zapisu. Jeśli posiadamy komputer tylko z dyskiem talerzowym (HDD), to zakup dysku SSD jest bardzo dobrą inwestycją. Zainstalowanie systemu na tego typu pamięci znacznie poprawi pracę komputera.

"

Alternatywnie, możemy też sięgnąć po gotowe komputery. Profesjonalnie składane komputery docierają do użytkownika zwykle, jako jednostki gotowe do rozpoczęcia pracy od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu. Również w wypadku uszkodzenia sprzętu, możemy po prostu oddać na gwarancję całą mszynę, zamiast samemu szukać uszkodzonego komponentu.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także