Skip to main content

Oferta PS Plus na lipiec wycieka. Zapowiada się mocny miesiąc dla fanów RPG

Aktualizacja: tytuły zostały oficjalnie potwierdzone.

Aktualizacja: billbil-kun jak zwykle nie zawiódł i pogłoski okazały się prawdziwe. Sony oficjalnie potwierdziło, że tytuły z wycieku faktycznie trafią do najnowszej oferty PS Plus. Fani gier RPG mogą się zatem cieszyć z wielu godzin dobrej zabawy.


Oryginalna wiadomość: Wygląda na to, że w tym miesiącu ofertę PS Plus Extra i Premium poznaliśmy przed oficjalną zapowiedzią. Znany leaker ujawnił listę tytułów, które zmierzają do abonamentu Sony.

Za wyciek odpowiada billbil-kun, który wyspecjalizował się w przeszukiwaniu serwerów i wyciąganiu z nich cennych informacji. Jak podaje na stronie Dealabs, oferta PS Plus Extra i Premium na lipiec zostanie zaprezentowana jeszcze dzisiaj, a 17 lipca do katalogu usługi trafią tytuły, takie jak:

  • Remnant 2
  • Mount & Blade 2: Bannerlord
  • Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion
  • Pathfinder: Wrath of the Righteous - Enhanced Edition
  • Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition
  • No More Heroes 3

Jak widać, lipcowa oferta powinna przemówić do fanów gier RPG, ale i nie tylko. Remnant 2 to jedno z największych zaskoczeń zeszłego roku - mowa o kooperacyjnej strzelance z elementami roguelike i zręcznościowym systemem walki, w której mierzymy się z coraz bardziej wymagającymi wyzwaniami.

Jest też nieśmiertelne Mount & Blade 2: Bannerlord, a więc wielkie RPG w otwartym świecie, gdzie sytuacja polityczna i historia głównego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy bawić się w najemnika, zostać kupcem czy nawet pokusić się o założenie własnego państwa. Miłym urozmaiceniem jest tryb wieloosobowy, gdzie zmierzymy się z innymi graczami.

Zobacz na YouTube

Informacje od billbil-kuna sprawdzają się właściwie za każdym razem, więc oficjalne potwierdzenie od Sony powinniśmy otrzymać dziś w okolicach godziny 17:00. Ofertę usługi PS Plus Essential na lipiec poznaliśmy kilka tygodni temu.

Zobacz także