Skip to main content

Nintendo Switch taniej w OleOle

Przeceny na konsole, gry i akcesoria.

W sklepie OleOle trwa akcja promocyjna „Uwaga! Wysokie rabaty”, w ramach której obniżono ceny wybranych produktów, w tym konsoli Nintendo Switch, gier i akcesoriów. Poniżej zamieszczamy najciekawsze oferty związane z przenośną platformą.

Promocja trwa do 22.03 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny.

Switch Lite to tańszy wariant produktu Nintendo, pozbawiony odczepianych Joy-conów i wsparcia stacji dokującej. Jeśli jednak planowaliśmy używać platformy głównie w trybie przenośnym, to ta wersja konsoli będzie idealnym wyborem.

Nintendo Switch posiada bogatą bibliotekę świetnych tytułów. Znajdziemy tu fenomenalne produkcje ekskluzywne oraz imponujące porty starszych, lecz wciąż popularnych gier.

Do przenośnej konsoli Nintendo stworzono szereg przydatnych akcesoriów. Od dodatkowych padów, przez pokrowce i torby podróżne, aż po stojaki i ładowarki. Posiadacze platformy zdecydowanie powinni rozważyć zakup części z nich.

Wszystkie produkty dla graczy można znaleźć pod tym linkiem, natomiast po pełen katalog przecenionych produktów należy kliknąć tutaj.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także