Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: Epic Games Store planuje rozdać wiele gier na święta

Niczym kalendarz adwentowy.

Według niepotwierdzonych informacji, Epic Games Store planuje w okresie świątecznym rozdać użytkownikom wiele darmowych gier. Informację podał insider, od dawna przedstawiający trafne prognozy darmowych gier w PS Plus.

Informacja pojawiła się na francuskojęzycznym forum Dealabs, a opublikował ją internauta o pseudonimie Billbil-kun. Jeden z użytkowników portalu zapytał się insidera, czy Epic Games Planuje zorganizować swoisty „kalendarz adwentowy”, co kilka dni rozdając przez święta różne gry, tak jak to czynią od kilku lat.

Tak, promocja będzie trwała mniej-więcej od 15 grudnia 2022 do 10 stycznia 2023” - odpowiedział leaker. Można więc się spodziewać, że także w tym roku będziemy mieli możliwość dodania wielu nowych pozycji do swoich bibliotek.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat rozdano w ramach identycznych akcji aż 15 tytułów. Obecnie na Epic Games Store można do 1 grudnia odebrać symulator kosmicznego myśliwca Star Wars: Squadrons, a następne „w kolejce” są niezależne produkcje Fort Triumph i RPG in a Box.

Fort Triumph to niezależna strategia turowa, łącząca elementy gier z cyklu XCOM oraz Heroes of Might and Magic. RPG in a Box z kolei nie jest grą, ale narzędziem do tworzenia własnych, opartych o voxele gier. Aplikacja jest prosta w użyciu i nie wymaga zaawansowanej znajomości języków programowania.

Tagi
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze