Skip to main content

Naughty Dog pracuje nad "kilkoma grami"

W oczekiwaniu na szczegóły.

Przedstawiciel Naughty Dog pojawił się na prezentacji Sony na targach CES, gdzie przyznał, że słynne studio pracuje nad „kilkoma grami”. Szczegółów nie podano.

Neil Druckmann - jeden z szefów firmy - wypowiedział się na temat filmu „Uncharted” i serialu „The Last of Us”, po czym dodał, że „nie może się doczekać”, by ujawnić „projekty związane z grami”.

W ubiegłym roku deweloper zapewniał, że w przyszłości może zająć się albo całkiem nową licencją, albo kolejną częścią The Last of Us. Taka produkcja posiada już bowiem zarys fabuły.

Zobacz na YouTube

Evan Wells - drugi z szefów - w kwietniu wypowiadał się w mniej optymistycznym tonie, gdy ujawnił w jednym z podcastów, że jego studio ma spore problemy z przejściem na model pracy, w ramach którego tworzy więcej niż jedną grę jednocześnie.

- Wysiłki potrzebne do ukończenia Uncharted 3 odciągały zasoby z The Last of Us i nigdy nie dotarliśmy do punktu, w którym mielibyśmy dwie równoległe produkcje - wspominał.

- Nawet dzisiaj tak nie jest. Mamy kilka projektów, ale tylko na jednym się koncentrujemy. Nie mamy dwóch gier z setkami deweloperów, ale jeden tytuł i kilka innych w fazie pre-produkcji. Będą musiały poczekać, zanim przeniesiemy do nich większą liczbą osób.

Nie jest obecnie jasne, czy sytuacja w tej sferze uległa poprawie. Można chyba założyć, że jednym z rozwijanych obecnie projektów jest gra wieloosobowa - zapewne tryb Frakcji dla The Last of Us 2. Nieoficjalnie mówiło się też o remake'u pierwszej odsłony tej serii.

Zobacz także