Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Największa nadzieja Marvela wraca z drugim sezonem. Nowe „What if...?” ma datę premiery

Jest pierwszy zwiastun.

Marvel potwierdził datę premiery drugiego sezonu serialu „What if...?”, a więc prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanej produkcji w uniwersum MCU. Animowana historia ukaże się w całości jeszcze w tym roku.

Jak dowiadujemy się z oficjalnej zapowiedzi, premierę pierwszego odcinka w katalogu platformy Disney+ zaplanowano na 22 grudnia. Opowieść podzielono na 9 epizodów, a każdy będzie wypuszczany dzień po dniu. Ostatni ukaże się więc 30 grudnia - idealnie na zakończenie roku. Nie zabraknie także specjalnego odcinka świątecznego, zaplanowanego na Wigilię.

W ramach krótkiego przypomnienia, „What If…?” to nietypowa produkcja, pokazująca alternatywne wersje rzeczywistości, gdyby postacie znane z filmów MCU w kluczowych momentach fabuły dokonały innych wyborów. Pierwszy sezon zadebiutował w 2021 roku i został niezwykle ciepło przyjęty, oferując wyczekiwany powiew świeżości do superbohaterskiego uniwersum.

„What If…?” nie boi sie bowiem bawić formą i stawia na rozwiązania fabularne nietypowe dla MCU. Dużą rolę w sukcesie serialu odegrał również specyficzny styl animacji oraz oczywiście obecność najpopularniejszych postaci z uniwersum. W drugim sezonie powrócą znane twarze, takie jak Doctor Strange, Ant-Man, Iron-Man i Thor, a także grono antagonistów z Thanosem na czele.

Nie jest tajemnicą, że Marvel przechodzi od dłuższego czasu ciężki okres, obfitujący w mało udane premiery. W zeszłym tygodniu zadebiutowało „The Marvels”, czyli produkcja opowiadająca o losach Kapitan Marvel, Ms. Marvel i Spectrum. Superbohaterskie trio nie wystarczyło jednak do osiągnięcia sukcesu, okazało się bowiem, że film zaliczył najsłabszy weekend otwarcia w historii MCU. Pozostaje trzymać kciuki, że „What if...?” okaże się miłym świątecznym prezentem dla fanów. W styczniu czeka nas bowiem jeszcze premiera Echo, spin-offu „Hawkeya”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze