Skip to main content

Mroczny świat Diablo 4 w nowych materiałach wideo

Lokacje i styl oprawy.

Deweloperzy z Blizzarda przygotowali nowy raport z prac nad Diablo 4. Tym razem tematem przewodnim jest styl graficzny na przykładzie kilku różnych lokacji.

Twórcy podzielili się aż siedmioma materiałami wideo, choć bez nawet sekundy walki. Możemy tylko przyjrzeć się wybranym obszarom świata Sanktuarium.

„Możecie zobaczyć, że zbliżamy się już do naszego założonego poziomu artystycznego, czyli mrocznego klimatu low-fantasy i gotyckiego horroru” - napisał Joe Shely, dyrektor produkcji.

Zobacz na YouTube

Chris Ryder, dyrektor artystyczny, podkreśla, że zespół jest już zadowolony z systemu oświetlenia, które pomaga budować ponurą atmosferę, niezależnie od lokacji.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Komentujący gracze zwracają też uwagę na muzykę, która także podkreśla mroczny klimat nowego Diablo. Odpowiednio dopasowane brzmienia możemy usłyszeć w każdym z siedmiu materiałów.

Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube
Zobacz na YouTube

Wszystkie powyższe materiały pochodzą z wersji pre-alfa, a deweloperzy podkreślają, że nie jest to jeszcze ostateczny poziom oprawy graficznej. Blizzard wciąż nie wspomina nawet słowem o okresie premiery Diablo 4.

Zobacz także