Skip to main content

Marvel szykuje spin-off „WandaVision”. Kolejne gwiazdy dołączają do projektu

„Agatha: Coven of Chaos”.

Powoli nabiera kształtów spin-off „WandaVision” od Marvel Studios. Do obsady projektu „Agatha: Coven of Chaos” dołączyli Joe Locke i Aubrey Plaza. Premiera serii, zmierzającej na platformę Disney+, jest planowana na zimę przyszłego roku.

Locke to gwiazda produkcji „Heartstopper”, a Plaza niedawno wystąpiła w serialu „Biały Lotos”. Warto przypomnieć, że pierwsze informacje o powstaniu spin-offu pojawiły się w październiku zeszłego roku. Miesiąc później Disney postanowił potwierdzić plotki i ogłosił realizację zdjęć do widowiska. Jak donosi portal Variety, główną scenarzystką i producentką wykonawczą serii została Jacqueline Schaeffer, czyli autorka oryginału.

Nie znamy szczegółów fabularnych dotyczących serialu „Agatha: Coven of Chaos”, ale coraz więcej wiemy o jego obsadzie. Mówi się, że wspomniana Aubrey Plaza wcieli się w jedną z antagonistek, a główną gwiazdą produkcji zostanie Kathryn Hahn, która zagra tytułową rolę Agathy Harkness.

Sitcom „WandaVision” zebrał dobre recenzje od fanów i dziennikarzyZobacz na YouTube

Przypomnijmy, że seria „WandaVision” opowiadała o wydarzeniach rozgrywających się po wielkim finale filmu „Avengers: Koniec gry” z 2019 roku. Bohaterami widowiska są Wanda i Vision, którzy próbują ułożyć sobie zwykłe, spokojne życie na obrzeżach miasta Westview.

Zobacz także