Skip to main content

Konsole, pady i akcesoria taniej w RTV Euro AGD

Startuje Wiosenna wyprzedaż.

Za oknem robi się coraz cieplej a przyroda budzi się do życia. Z okazji nadchodzącej wiosny, sklep RTV Euro AGD rozpoczął mega wyprzedaż. Przeceną objęto produkty z wielu kategorii, takie jak przybory kuchenne, telewizory czy sprzęt AGD. My jednak skupimy się na ofercie produktów dla graczy. Warte uwagi produkty zamieszczamy poniżej.

Promocja trwa do 22.03 do godz. 23:45. Do naliczenia niektórych rabatów wymagany jest kod promocyjny.

Rok 2022 rozpoczął się serią niezwykle udanych premier gier. Chociaż większość z debiutujących tytułów dostępna jest na platformach poprzedniej generacji, to najlepsze doświadczenie rozgrywki i grafiki czeka na nas na najnowszych konsolach. Teraz w RTV Euro AGD kupimy konsole Xbox Series w niższych cenach.

Dodatkowe kontrolery są niezbędne w domu każdego gracza. Możemy zawsze zagrać szybki mecz przeciwko rodzinie i znajomym na jednej konsoli, lub wprost przeciwnie - połączyć siły w trybie kooperacji. Zawsze warto mieć pod ręką przynajmniej jednego dodatkowego pada.

Do konsol, oprócz dodatkowych padów, znajdziemy również szereg przydatnych akcesoriów. Stacja pozwoli nam zawsze trzymać pady naładowane i gotowe do gry, a dobrej jakości słuchawki umożliwią pełne zanurzenie się w fantastycznych światach ogrywanych tytułów oraz pozwolą na głosową komunikację z kolegami z drużyny.

Wszystkie objęte promocją produkty z kategorii gaming można znaleźć pod tym linkiem, natomiast cały katalog oferty sprawdzimy, klikając w ten odnośnik.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także