Skip to main content

Konsole, komputery, gry i akcesoria taniej w RTV Euro AGD

Wszystko, czego potrzebuje gracz.

W RTV Euro AGD trwa akcja promocyjna Euro Niskie Ceny. Z tej okazji tysiące produktów znajdziemy w nowych, niższych cenach. Poniżej zamieszczamy wybrane oferty na sprzęt, który przyda się każdemu graczowi.

Promocja trwa do 15.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Konsole obecnej generacji zachwycają oprawą graficzną w grach i nowymi funkcjami kontrolerów. Również komputery, wyposażone w najnowsze podzespoły, mogą wyświetlać niezwykle realistyczny obraz, wykorzystując zaawansowaną technologię śledzenia promieni.

W sklepie RTV Euro AGD znajdziemy promocje na najnowsze i wysoko oceniane gry. To świetna okazja, aby nadrobić ostatnie hity. Dodatkowo, część tytułów możemy kupić w specjalnych wydaniach kolekcjonerskich.

W pokoju gracza może się przydać szereg różnych akcesoriów. Osoby szukające najmocniejszych doznań pokochają gogle VR HP Reverb G2, natomiast streamerzy i youtuberzy docenią lampę pierścieniową, równomiernie doświetlającą twarz podczas nagrywania.

Wszystkie produkty dla graczy objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także