Skip to main content

Kolekcjonerka Diablo 4 nie obejmuje gry

Jest za to świeczka.

Kolekcjonerskie wydanie Diablo 4 kosztuje 109,66 euro (ok. 514 zł), lecz nie obejmuje kopii gry, którą zainteresowani muszą dokupić osobno. Jest za to świeczka prosto z piekieł.

Brak egzemplarza czy nawet kodu umożliwiającego pobranie tytuły wyjaśnia zapewne fakt, że wysyłka rozpocznie się dopiero 30 czerwca, a więc już po premierze gry, zaplanowanej na 6 czerwca. Tymczasem najbardziej zaangażowani fani - a więc grupa docelowa dla opisywanego zestawu - będzie chciała wkroczyć na serwery jak najwcześniej.

Poza tym zestaw gadżetów jest raczej standardowy i wyróżnia się jedynie wspomnianą Świeczką Stworzenia. Ta raczej się nie wypali, ponieważ mowa o elektrycznym urządzeniu, oczywiście chińskiej produkcji. Co szokujące, w zestawie są nawet baterie.

Edycja kolekcjonerska Diablo 4

Do tego podkładka pod myszkę, mapa Sanktuarium na płótnie, przypinka Horadrim oraz 300-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi i ilustracjami. Ofertę zamykają dwa matowe wydruki wysokiej jakości, które niektórzy nazwą plakatami - jeden z Lilith, drugi z aniołem. Wszystko w stylowym pudle.

Warto dodać, że brak kopii gry w wydaniach kolekcjonerskich nie jest szczególną nowością. Podobnie było choćby w przypadku Wolfenstein: The New Order czy Mass Effect: Legendary Edition.

Zobacz także