Skip to main content

Kingdom Hearts 4 zapowiedziane - jest pierwszy zwiastun

Powrót Sory, Donalda i Goofy’ego.

Dość nieoczekiwanie Square Enix zapowiedziało Kingdom Hearts 4 - kolejną odsłonę serii z bohaterami animacji Disneya i Final Fantasy.

Projekt ujawniono podczas transmisji zorganizowanej z okazji 20-lecia cyklu. Nie podzielono się jednak zbyt wieloma szczegółami - nieznane są chociażby przybliżona data premiery i platformy docelowe, choć można założyć, że pozycja trafi na PC, Xbox Series X/S i PS5.

Pokazano jednak pierwszy zwiastun (można go obejrzeć od 4. minuty powyższego filmu). W trailerze główny bohater serii - Sora - budzi się w Quadratum, czyli mieście, które najwyraźniej jest wzorowane na naszej rzeczywistości. Spokój zakłóca ciemna i duża zjawa.

Część zwiastuna - moment walki z potworem - to sekwencja przypominająca gameplay. Nie wiadomo, czy przedstawia faktyczną rozgrywkę, ale na ekranie umieszczono między innymi elementy interfejsu.

Pod koniec materiału pojawiają się także Kaczor Donald i Goofy, którzy są odseparowani od Sory. Bohaterowie przemierzają skryte w mroku miejsce w poszukiwaniu tajemniczego sojusznika.

Zobacz także