Skip to main content

„Kim jestem?” Hideo Kojima rozbudził nadzieje na nowy projekt

Plakat wewnątrz korytarza.

Kojima Productions zapewniało, że nie pokaże na targach Tokyo Game Show żadnej nowej gry, ale czy faktycznie tak jest? Fani doszukali się interesującej ciekawostki wewnątrz innego projektu.

Częścią japońskich targów jest bowiem aplikacja VR, w ramach której można zwiedzać przeróżne stanowiska wystawców. Jest także słynny korytarz ze studia Hideo Kojimy, z centralnie umieszczoną maskotką firmy, Ludens. Nie byłoby w tym nic szczególnie interesującego, gdyby nie wiszący na ścianie plakat.

Tego w biurach Kojima Productions nigdy nie było. Jak donoszą użytkownicy na forum Reddit, wejście w interakcję z obrazem przenosi na stronę internetową, gdzie obraz możemy zobaczyć w wyższej rozdzielczości, razem z logo studia.

Oglądamy wizerunek kobiety z twarzą zakrytą napisem „Who Am I?” - czyli „Kim jestem?”. O co chodzi? Jak to często bywa w przypadku projektów słynnego Japończyka, nie mamy pojęcia. Obecnie oficjalnie wiemy tylko, że jego firm zajmuje się grą dla Microsoftu, bazującą na serwerach „w chmurze”.

Zobacz także