Skip to main content

Kang i Bill Muray w trailerze „Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Zwiastun ujawnia fabułę.

Pierwszy trailer filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania” ujawnia fabułę produkcji, prezentując między innymi debiut najnowszego antagonisty - Kanga. W tej roli Jonathan Majors.

Wygląda na to, że córka Scotta, wyrośnięta już Cassie (Kathryn Newton), buduje urządzenie wysyłające sygnał do Quantum Realm. Jak można się domyślać, uruchomienie sprzętu nie kończy się po myśli twórczyni i cała rodzinka Van Dyne zostaje wciągnięta do tego wymiaru, razem z Janet (Michelle Pfeiffer), Hankiem (Michael Douglas) i Osą (Evangeline Lilly).

Zwiastun prezentuje następnie przeróżne krajobrazy, światy i cywilizacje, na jakie natkną się bohaterowie. Jest nawet popularny Bill Murray, choć imienia jego postaci jeszcze nie ujawniono. Sam aktor ma obecnie pewne problemy, oskarżony o napastowanie seksualne na planie innego filmu, „Being Mortal”.

Na ekranie pojawia się także Kang Zdobywca, główny antagonista produkcji. Ten ekspert od zaawansowanej technologii (i podboju) najwyraźniej potrzebuje czegoś od Scotta - w zamiast za opuszczenie Quantum Realm. Bohater pojawiał się wcześniej w serialu „Loki”, choć najpewniej w wersji z innego uniwersum.

„Ant-Man i Osa: Kwantomania” nie będzie zapewne jedyną okazją na zobaczenie tego złoczyńcy. Warto bowiem przypomnieć, że w 2025 roku zadebiutuje „Avengers: The Kang Dynasty”. Kwantomania trafi do kin znacznie wcześniej, 17 lutego przyszłego roku.

Zobacz także