Skip to main content

Już 1 milion osób czeka na małą grę o relaksującym budowaniu zamków

Przedłużono dostęp do dema.

Wersja demonstracyjna Tiny Glade wypadła najwyraźniej bardzo dobrze. Jak pochwalili się twórcy niepozornej produkcji o budowaniu zamków, grę do list życzeń na Steamie dodano już 1 milion razy.

Nie oznacza to oczywiście, że sprzedaż będzie równie imponująca, lecz taka liczba jest z pewnością miłą niespodzianką dla małego, czteroosobowego zespołu odpowiedzialnego za prace.

„Nie wiemy, co powiedzieć! Szczerze mówiąc, to szalone, niewiarygodne i oszałamiające” - napisano w komunikacie na Steamie. „Tom i ja zawsze myśleliśmy, że Tiny Glade będzie bardzo niszową grą i małą rzeczą, z którą wejdziemy na scenę gier niezależnych”.

Zobacz na YouTube

Z okazji tak ciepłego przyjęcia deweloperzy zdecydowali się udostępnić demo na nieco dłużej, do 23 czerwca. Nie będzie za to już więcej aktualizacji oraz codziennych wyzwań.

Założenia Tiny Glade są bardzo proste. Otrzymujemy spokojną i relaksującą produkcję, w której zadaniem jest budowanie średniowiecznych zamków i posiadłości za pomocą przygotowanych narzędzi. Kluczowe jest zapewne ich płynne działanie, podczas gdy nasza architektura w locie i w satysfakcjonujący sposób zmienia kształty i rozmiary. Są też owce.

Nikt nas nie pogania, nie musimy zarządzać surowcami czy przejmować się walką. „Odprężcie się i zamieńcie zapomnianą łąkę w śliczną dioramę” - zachęcają deweloperzy z Pounce Light. Premiera pełnej wersji w trzecim kwartale obecnego roku.

Zobacz także