Skip to main content

HBO Max zaskakuje. Nowy sezon Westworld z szybką premierą i zwiastunem

Serial wróci już w przyszłym miesiącu.

HBO Max niespodziewanie opublikowało zwiastun czwartego sezonu Westworld, ujawniając także nieodległą datę premierę nowych odcinków serialu.

Kolejna odsłona produkcji zadebiutuje na wspomnianej platformie streamingowej dość szybko, bo już 26 czerwca. Liczba epizodów nie jest znana, ale w poprzednich częściach wynosiła od ośmiu do dziesięciu, więc tym razem zapewne będzie podobna.

Westworld osadzone jest w świecie, w którym bogacze umilają sobie czas wizytami w parkach zamieszkanymi przez androidy. Placówki są niczym nowoczesne gry RPG - goście odgrywają rozmaite role, a funkcję NPC pełnią maszyny.

Roboty zyskują jednak samoświadomość i doprowadzają do buntu. Duża część trzeciego sezonu rozgrywała się jednak poza wspomnianymi przybytkami, pozwalając widzom zwiedzić prawdziwy świat. Nie jest jasne, jaki kierunek twórcy obrali w kolejnych odcinkach.

W nowych epizodach powrócą aktorzy znani z poprzednich odsłon. W obsadzie pojawią się więc Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandie Newton, Tessa Thompson i Aaron Paul. Prace nad produkcją ponownie nadzorują Jonathan Nolan i Lisa Joy.

Zobacz także