Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Harry Potter trafił do Elden Ring w modyfikacji. Prawie jak Hogwarts Legacy

Jest nawet miotła.

Nowa modyfikacja Elden Ring przemówi do wszystkich graczy czekających na Hogwarts Legacy. Mod wprowadza do gry nie tylko postać Harry’ego Pottera, ale także jego miotłę i magiczną różdżkę.

Jak opisano w serwisie Nexus, kompletny strój młodego czarodzieja zastępuje zestaw Battlemage, podczas gdy dobrze znany Torrent zamienia się w miotłę Nimbus2000, służącą do sprawnego przemieszczania.

Minusem może być fakt, że sprzęt nie pozwala swobodnie latać i udostępnia zakres ruchów identyczny z możliwościami standardowego wierzchowca.

Jest też różdżka, zastępująca Carian Regal Scepter. Twórca - „az3163693” - przygotował oczywiście także odpowiedni model twarzy Harry’ego. Ten zapewne zastanawia się, jak wylądował w mrocznych Ziemiach Pomiędzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze